de officiƫle website

Heren 3

3e Selectie vv Hollandscheveld

3e Selectie vv Hollandscheveld

Voorste rij v.l.n.r. Gerwin Metselaar, Sander Winkel, Rocky Vaartjes, Lars Jonkman, Gert van der Vinne, Michel Bouwmeester en Marcel Kamman.

Achterste rij v.l.n.r. Rick Metselaar (leider/grensrechter), Richard Fidom, Johan ten Cate, Jos Everts, Marco Slomp en Jeroen Okken (trainer/leider)

Ons 3e elftal komt uit in de Zaterdag Res. 4e Klasse K.

Tegenstanders zijn: Twedo 2, LTC 4, HZVV 4 en 5, SVBO Zat. 2 en 3, Drenthina 3, Sweel 2, De Weide 4, SCN 2 en ACV 7.

 


Wedstrijd Uitslag
7 september 2013 14:30 MFC De Akkers
S.C. Bant – C.V.V. Fit Boys
3 - 3
7 september 2013 14:30 Sportpark Cingellanden
D.E.S.Z. – C.S.V.C.
3 - 1
7 september 2013 14:30 Sportpark Bovensmilde
B.S.V.V. – S.V. TONEGO
1 - 4
7 september 2013 14:30 Sportpark De Seidelhorst
S.V. Ens – Vitesse '63
0 - 5
7 september 2013 14:30 Sportpark De Marke
S.V. Pesse – S.V.N. '69
2 - 2
7 september 2013 14:30 Sportpark Nieuwlande
S.C.N.V.V. Hollandscheveld
3 - 6
7 september 2013 14:30 Sportpark Woltingeslag
Z.Z.V.V. – S.C. Angelslo
1 - 0
6 september 2014 14:30 Sportpark Woltingeslag
Z.Z.V.V. – VV De Weide
2 - 3
6 september 2014 14:30 Sportpark Klinkenvlier
C.S.V.C. – Onstwedder boys
0 - 3
6 september 2014 14:30 Sportpark d'Oosterd
SC Scheemda – C.V.V. Fit Boys
0 - 1

1 2 3 5

 

Pos   Team G W T L DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
0 Vitesse'63 Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 De Weide Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 vv Hollandscheveld Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 Be Quick Dokkum Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 Be Quick '28 Vr.2 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 sc Stiens Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 Oranje Nassau Vr.2 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 St. Annaparochie Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 ONS Boso Sneek Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 The Knickerbockers Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 ASC'62 Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 Heerenveense Boys Vr.1 0 0 0 0 0:00 0:0  
1 D.E.S.Z. 26 21 2 3 97:43+54 65:11       
1 Z.Z.V.V. 26 20 3 3 85 - 31+54 63:12       
1 SV Tonego 26 19 1 6 67 - 36+31 58:19       
1 D.E.S.Z. 24 20 3 1 92 - 27+65 63:6       
1 Heerenveense Boys Vr.1 21 16 4 2 67 - 24+43 52:10       
2 S.V. TONEGO 26 14 6 6 60 - 39+21 48:24       
2 Glimmen 26 20 3 3 67 - 32+35 63:12       
2 SC Elim 26 18 1 7 76 - 52+24 55:22       
2 Nieuwleusen 24 17 4 3 58 - 23+35 55:13       
2 sc Stiens Vr.1 21 16 4 2 63 - 25+38 52:10       
3 Vitesse '63 26 14 4 8 67 - 40+27 46:28       
3 VV De Weide 26 19 0 7 78 - 42+36 57:21       
3 VV ONR 26 16 2 8 61 - 45+16 50:26       
3 SCD '83 24 14 4 6 51 - 30+21 46:22       
3 The Knickerbockers Vr.1 21 11 4 6 60 - 37+23 37:22       
4 C.V.V. Fit Boys 26 13 4 9 47 - 51-4 43:31       
4 Vitesse '63 26 14 3 9 63 - 59+4 45:30       
4 C.S.V.C. 26 14 3 9 55 - 38+17 45:30       
4 Hardenberg '85 24 11 5 8 47 - 37+10 38:29       
4 ASC'62 Vr.1 22 11 3 7 59 - 30+29 36:24       
5 V.V. Hollandscheveld 26 12 5 9 72 - 55+17 41:32       
5 VV Hollandscheveld 26 13 4 9 80 - 44+36 43:31       
5 C.V.V. Fit Boys 26 11 8 7 54 - 49+5 41:29       
5 Z.Z.V.V. 24 9 9 6 48 - 39+9 36:27       
5 De Weide Vr.1 21 11 3 7 65 - 49+16 36:24       
6 C.S.V.C. 26 12 4 10 58 - 43+15 40:34       
6 C.V.V. Fit Boys 26 10 9 7 43 - 42+1 39:30       
6 VV Willemsoord 26 11 4 11 49 - 50-1 37:37       
6 VV Hollandscheveld 24 9 6 9 48 - 480 33:33       
6 Vitesse'63 Vr.1 21 10 3 8 46 - 51-5 33:27       
7 Z.Z.V.V. 26 11 7 8 53 - 42+11 40:31       
7 VV SJS 26 11 5 10 52 - 50+2 38:35       
7 VV Veenhuizen 26 11 3 12 52 - 46+6 36:39       
7 SC Lutten 24 9 5 10 45 - 46-1 32:35       
7 Be Quick'28 Vr.2 21 8 6 7 52 - 45+7 30:27       
8 S.V.N. '69 26 12 4 10 51 - 45+6 40:34       
8 VV Veenhuizen 26 11 4 11 47 - 48-1 37:37       
8 S.V.N. '69 26 11 3 12 48 - 45+3 36:39       
8 SC Rouveen 24 9 5 10 36 - 40-4 32:35       
8 Oranje Nassau Vr.2 21 5 6 10 34 - 47-13 21:36       
9 S.C. Bant 25 11 3 11 71 - 66+5 36:36       
9 C.S.V.C. 26 10 4 12 47 - 43+4 34:40       
9 S.V. Borger 26 11 3 12 51 - 65-14 36:39       
9 S.V.N. '69 24 9 4 11 45 - 57-12 31:37       
9 ONS Boso Sneek Vr.1 21 5 6 10 19 - 35-16 21:36       
10 S.C.N. 25 10 6 9 55 - 60-5 36:33       
10 S.V.N. '69 26 10 3 13 56 - 50+6 33:42       
10 SV Marknesse 26 10 3 13 33 - 47-14 33:42       
10 C.V.V. Fit Boys 24 7 8 9 48 - 44+4 29:35       
10 St. Annaparochie Vr.1 21 6 1 14 29 - 62-33 19:43       
11 B.S.V.V. 26 6 5 15 46 - 74-28 23:50       
11 B.S.V.V. 26 8 7 11 40 - 57-17 31:40       
11 VV Hollandscheveld 26 9 4 13 58 - 580 31:43       
11 S.V. Borger 24 7 2 15 35 - 67-32 23:47       
11 vv Hollandscheveld Vr.1 21 5 3 13 20 - 41-21 18:42       
12 S.C. Angelslo 26 5 6 15 28 - 61-33 21:51       
12 Onstwedder boys 26 4 5 17 40 - 74-34 17:56       
12 Vitesse '63 26 8 2 16 46 - 62-16 26:50       
12 C.S.V.C. 24 4 8 12 29 - 43-14 20:44       
12 Be Quick Dokkum Vr.1 21 1 1 19 18 - 85-67 4:58       
13 S.V. Pesse 26 4 8 14 37 - 60-23 20:50       
13 S.C.N. 26 2 3 21 36 - 89-53 9:66       
13 VV Hoogeveen (za) 26 7 3 16 40 - 58-18 24:51       
13 Vitesse '63 24 4 6 14 43 - 76-33 18:48       
14 S.V. Ens 26 3 2 21 34 - 97-63 11:65       
14 SC Scheemda 26 2 3 21 24 - 97-73 9:66       
14 VV SJS 26 3 6 17 30 - 69-39 15:57       
14 SC Elim 24 3 3 18 27 - 75-48 12:57       
The gallery group banners is no longer available , Please reconfigure your widget/shortcode/phpcode which displays this slideshow.
Oranje is liefde voor voetbal!
Sponsorkliks

Wedstrijdsecretariaat
Wietse de Boer 06-15598949 / ln.em1513311079oh@es1513311079teiwn1513311079etena1513311079j1513311079
  • 1e selectie
  • 21/23 jarigen

Alice Schonewille 06-48535954 / moc.l1513311079iamto1513311079h@ell1513311079iweno1513311079hcsec1513311079ila1513311079
  • Overige veldteams
  • Zaalteams
‘Kanjers van de maand’
Danny Bouwmeester en Stefan Zomer. (klik op de foto en U wordt doorgestuurd naar de juiste pagina)
Pupil van de Week:
(klik op de foto en u wordt naar de juiste pagina gestuurd)