de officiële website

Selectie

1e Selectie Vrouwen

1e Selectie Vrouwen

Voorste rij v.l.n.r. Kirsten Schonewille, Kimberley de Jonge, Aniek Boertien, Charetha Okken, Susan Bijl, Yvonne Aasman en Elma de Ruiter – de Groot.

Middelste rij v.l.n.r. Marlies Jansen, Kimberley Knol, Kimberley Middelbos, Iris Meekhof, Amber Tjeerdsma, Marjolein Korenhof, Angela Schonewille, Hilde Benning en Elleke Snippe.

Achterste rij v.l.n.r. Sharon van Dalen, Tonny Post (grensrechter), Jan van der Zee (trainer) Bé Okken (leider) en Rian Everts.

 Keepster:

Charetha Okken

Charetha Okken

 Verdediging:

Kimberley Middelbos

Kimberley Middelbos

Yvonne Aasman

Yvonne Aasman

Iris Meekhof

Iris Meekhof

Hilde Benning

Hilde Benning

Angela Schonewille

Angela Schonewille

Amber Tjeerdsma

Amber Tjeerdsma

Elma de Ruiter - de Groot

Elma de Ruiter – de Groot

 Middenveld:

Irene Hulsebosch

Irene Hulsebosch

Kirsten Schonewille

Kirsten Schonewille

Marjolein Korenhof

Marjolein Korenhof

Marlies Jansen

Marlies Jansen

Rian Everts

Rian Everts

Susan Bijl

Susan Bijl

 Aanval:

Kimberley de Jonge

Kimberley de Jonge

Aniek Boertien

Aniek Boertien

Elleke Snippe

Elleke Snippe

Kimberley Knol

Kimberley Knol

Sharon van Dalen

Sharon van Dalen

 Begeleiding:

Jan van der Zee (trainer)

Jan van der Zee (trainer)

Bé Okken (leider)

Bé Okken (leider)

Tonny Post (grensrechter)

Tonny Post (grensrechter)

The gallery group banners is no longer available , Please reconfigure your widget/shortcode/phpcode which displays this slideshow.
Oranje is liefde voor voetbal!
Sponsorkliks

Wedstrijdsecretariaat
Wietse de Boer 06-15598949 / ln.em1508646547oh@es1508646547teiwn1508646547etena1508646547j1508646547
  • 1e selectie
  • 21/23 jarigen

Alice Schonewille 06-48535954 / moc.l1508646547iamto1508646547h@ell1508646547iweno1508646547hcsec1508646547ila1508646547
  • Overige veldteams
  • Zaalteams
‘Kanjer van de maand’
Henk Gruppen. (klik op de foto en U wordt doorgestuurd naar de juiste pagina)
Pupil van de Week: Mees Okken