de officiële website

Doordeweekse wedstrijden week 16: 16 t.m. 20 april

Dinsdagavond 17 april speelt het 1e de inhaalwedstrijd tegen ZZVV 1 uit Zuidwolde. Beide ploegen staan dicht bij elkaar op de ranglijst, ZZVV heeft 1 punt meer en een wedstrijd meer gespeeld, en de onderlinge ontmoetingen zijn meestal prima om te aanschouwen. Beide teams staan redelijk vast in de middenmoot en willen graag naar boven kijken i.p.v. naar beneden. Dus de spanning zal er vast weer op staan bij beide teams. Een schitterend affiche voor een mooie derby a.s. dinsdagavond. Beide trainers zullen hun teams zodanig motiveren dat ze bij wijze van spreken het gras op willen vreten om de 3 punter te behalen. Deze wedstrijd verdient daarom veel publiek en we roepen jullie dan ook op het 1e massaal te komen steunen.

vv Hollandscheveld - ZZVV

#Boeg’n_of_Barsten

Dinsdagavond 17 april, aanvang: 18.45 uur, sportpark ‘de Oosthoek’

Naast het 1e speelt ook het 2e thuis op dinsdagavond. Trainer Henry Strijker van sc Lutten 2 komt met zijn tean naar ‘de Oosthoek’ om de eerder afgelaste wedstrijd in te halen. De gasten zijn in een titelgevecht gewikkeld met PH2 uit Almelo en zullen dus gebrand zijn op winst deze avond. Echter het 2e steekt in een prima vorm de laatste weken, heeft zich opgewerkt naar de 5e plek op de ranglijst en zie daar het ontstaan van een mogelijke een kraker in de Res. 3e klasse. Waar de thuisploeg een makkelijke middag had tegen Voorwaarts 2 moesten de mannen uit Lutten tot het gaatje gaan afgelopen zaterdag om een 1-0 overwinning op vv Bruchterveld 2 uit het vuur te slepen. Neem daarbij het feit dat schrijver dezes weet dat de trainer van de gasten toch wel enigzins opziet tegen deze wedstrijd en wie weet wat voor mooie dingen er kunnen ontstaan voor het 2e. De uitwedstrijd ging verloren en dus zullen de spelers en staf zich hiervoor willen revancheren.

Dinsdagavond 17 april, aanvang: 18.45 uur, sportpark ‘de Oosthoek’

Ook voor Vrouwen 2 staat er weer een doordeweekse wedstrijd op het programma. Zij spelen op woensdagavond in Coevorden de wedstrijd tegen koploper St. NKVV/Germanicus Vr.1. In de thuiswedstrijd kregen de dames van Vr.2 kansen, maar uiteindelijk het deksel op de neus. Nu zullen ze vechten voor een punt of de punten om zodoende weer kleur te geven aan hun seizoen. Wedstrijden tegen koplopers zijn sowieso altijd wedstrijden op zich en dus wensen de staf en het team veel succes.

Woensdagavond 18 april, aanvang: 18.30 uur, sportpark ‘Klinkenvlier’ te Coeovrden.

Ook het 4e speelt een inhaalwedstrijd en wel tegen vv Tiendeveen 2. Een derby dus en gezien de stand op de ranglijst zouden beide teams aan elkaar gewaagd moeten zijn. De teams speelden dit seizoen nog niet tegen elkaar en dus is er voor de pr-man geen vergelijkingsmateriaal voorhanden. Wel staat vast dat het 4e 1 punt meer heeft verzameld en 3 wedstrijden minder heeft gespeeld. Het zal dan ook vast en zeker een mooie derby worden.

Dinsdagavond 17 april, aanvang: 18.45 uur, sportpark ‘de Oosthoek’

Het 5e speelt donderdagavond de topper in Noordscheschut tegen koploper vv Noordscheschut 6. De nr.1 van de ranglijst ontvangt de nr.2 van de ranglijst en wil het 5e nog aanspraak maken op de titel dan al er gewonnen moeten worden. Immers ze staan 4 punten achter op de koploper en hebben een wedstrijd meer gespeeld. Aangezien de ploegen elkaar nog tweemaal ontmoeten kan er bij eventuele winst nog iets leuks ontstaan in het 1e seizoen van het 5e. Schrijver dezes weet dat er in het 6e van Noordscheschut veel ervaring zit met makkelijk scorende spitsen en dus zullen ze gefocust moeten zijn vanaf het begin.

Donderdagavond 19 april, aanvang: 18.45 uur, sportpark ‘de Meulewieke’ te Noordscheschut

Ook Zaal 1 zou gaan spelen op dinsdagavond 17 april a.s. in Beilen. Echter hun wedstrijd is uitgesteld ivm competitieverplichtingen van de spelers op het veld.

Dinsdagavond 17 april, aanvang: 19.55 uur, ‘Drostehal’ te Beilen

Zaal 2 speelt deze week thuis. vv Emmen Zaal 2 maakt de reis naar Hollandscheveld en zal de punten mee willen nemen. Het is aan Zaal 2 om dit te voorkomen en de punten thuis te houden en daarmee het gat te vergroten naar 13 punten ten opzichte van de tegenstander.

Maandagavond 16 april, aanvang: 20.00 uur, ‘de Marke’

Ook de ‘Golden Oldie’s’ komen weer in actie deze week. Ze spelen vrijdagavond in de Wijk en gastheer is de Wacker-IJhorst Combinatie 45+. Het team staat er goed voor op dit moment, trotse koploper, en kan a.s. vrijdag een grote slag slaan. Ze spelen om 19.00 uur tegen de enige ploeg waaraan ze punten zijn verloren dit seizoen sv Pesse 45+. Dus hebben de staf en spelers nog een appeltje te schillen met de Pessenaren, maar zullen ze beducht moeten blijven voor hun aanvallende intenties. De tweede wedstrijd van de avond is een kraker van jewelste. De Weide 45+ team 2 is namelijk kampioen van afgelopen seizoen en de tegenstander. Zij staan 2e met 9 punten achterstand op de ‘Golden Oldies’. Bij een eventueel verlies is er nog niet echt iets aan de hand, immers het gat komt dan op 6 punten, maar bij eventuele winst groeit het gat naar 12 punten en dit zou wel eens een voorschot op een eventuele 4e titel van het team kunnen zijn. Spanning genoeg dus in de Wijhk.

Vrijdagavond 20 april, aanvang: 1900 uur, sv Pesse 45+, en 20.30 uur, de Weide 45+ team 2, sportpark ‘De Wijk’ in de Wijk

Ook de ‘Golden Ladies’ gaan weer los op vrijdagavond. In de eerste wedstrijd nemen ze het op tegen HZVV Vr.3, de huidige nr.2 van de ranglijst. Het verschil in punten bedraagt 5 en dus kunnen de dames bij winst dichterbij kruipen. Voor de eerste maal deze competitie kruisen ze de degens met vv Hoogeveen Vr.2, de huidige nr.7 van de ranglijst, waar de ‘Golden Ladies’ 6e staan met evenveel punten. Vr.3 heeft echter een veel beter doelsaldo, +3 om -7, en staat dus boven vv Hoogeveen Vr.2. Om afstand te nemen van de tegenstander zal er dus gewonnen moeten worden deze avond. Als laatste spelen ze tegen MSC/Amslod Vr.2, welke 1 puntje boven hun staat echter wel een wedstrijd meer gespeeld hebben. Kwaliteitsverschil zal er dus nauwelijks zijn in deze wedstrijd is de verwachting.

Vrijdagavond 20 april, aanvang: 20.20 uur, HZVV Vr.3, 20.45 uur, vv Hoogeveen Vr.2 en 21.35 uur, MSC/Amslod Vr.2, sportpark ‘Ezinge’ te Meppel

Al met al een vol programma deze week voor de teams van vv Hollandscheveld en er valt dus genoeg te beleven voor de supporters van de mooiste club van de gemeente Hoogeveen.

#Oranje_Zwart_In_Je_Hart

The gallery group banners is no longer available , Please reconfigure your widget/shortcode/phpcode which displays this slideshow.
Oranje is liefde voor voetbal!
Sponsorkliks

Wedstrijdsecretariaat
Wietse de Boer 06-15598949 / ln.em1539869183oh@es1539869183teiwn1539869183etena1539869183j1539869183
  • 1e selectie
  • 21/23 jarigen

Alice Schonewille 06-48535954 / moc.l1539869183iamto1539869183h@ell1539869183iweno1539869183hcsec1539869183ila1539869183
  • Overige veldteams
  • Zaalteams
‘In the Spotlights’
(klik op de foto en U wordt doorgestuurd naar de juiste pagina)
Pupil van de Week: Robin Pol
(klik op de foto en u wordt naar de juiste pagina gestuurd) Robin is 10 jaar en speelt in JO11-1, Juventus is zijn favoriete club en sterspeler Ronaldo is hij fan van.